Často kladené dotazy

Od kolika let můžu syna / dceru přihlásit

Do našeho klubu přijímáme děti ve věku od 1. třídy ZŠ až po dospělé kategorie. Samozřejmě přijímáme chlapce i dívky. Naši trenéři se snaží vždy hledat nejlepší variantu pro Váš, Vaše děti a zároveň pro náš klub. Děti v předškolním věku přijímáme po konzultaci mezi trenérem a rodičem. Určitě se, ale nemusíte ničeho obávat.

Jak často jsou tréninky

Tréninky jsou v každé kategorii minimálně dvakrát týdně. U většiny kategorií se, ale snažíme o tři tréninky týdně, abychom se mohli časově přizpůsobit úplně všem. Podívejte se na Rozpis tréninků.

Jaké potřebuji vybavení

Na florbal je potřeba standartní sportovní oblečení (kraťasy a tričko), sálová obuv vhodná do tělocvičny. Hokejky můžeme dětem do 5. třídy půjčit bez telefonické domluvy, u starších dětí je nutná telefonická domluva před tréninkem. Pokud byste si chtěli objednat sportovní vybavení na florbal – nabízíme možnost odkoupit zboží od našeho partnera www.exesport.cz.

Jaké se platí příspěvky

Příspěvky se pohybují okolo 2500 Kč za půl sezóny, za celou sezónu 5000 Kč. Při výjimečných situacích je možné se domluvit na individuálním placení příspěvků.

Co za akce pořádáte

V rámci českého florbalu se účastníme ve všech věkových kategoriích ligových turnajů. Průměrně se jedná o 2 turnaje za měsíc v rámci kategorie. Dále se účastníme všech sportovních dnů na Příbramsku. Pro naše členy na konci sezóny pořádáme doflorbalnou – kde společně ve skvělé atmosféře zhodnotíme uplynulou sezónu, zahrajeme si různé hry a dobře se  najíme. V létě pořádáme příměstské tábory v Příbrami pro nejmenší a soustředění v Soběslavi pro starší.