Vedení klubu


Marek Roubíček – předseda

Marek je předsedou oddílu již od roku 2011. Pod jeho vedením se klub rozrostl z klubu o dvou týmech na oddíl s kompletní mužskou a částečně vytvořenou ženskou strukturou. Kromě vedení si v klubu vyzkoušel snad všechny role – hospodář, trenér, vedoucí a i jako současný obránce A-týmu má za sebou osmileté gólmanské zkušenosti. Marek je vizionář a srdcař a dává klubu maximum, své členy bere jako rodinu a věří, že se klubu podaří i nadále v rozvoji a prosadí se i na nadregionální úrovni.

tel.: +420 721 345 612
mail: predseda@fbcpribram.cz

Kristýna Lukešová – sekretář

Kristýna se k Žralokům dostala zcela náhodou v 16 letech poté, co se rozhodla vyměnit volejbal za florbal. Již od roku 2011 tedy působí v klubu jako hráčka našeho týmu žen. Během studia se zapojovala i do trénování mládeže. Od roku 2018 je sekretářem klubu. Kromě administrativních činností a komunikací s českou florbalovou unií se pravidelně zapojuje do přípravy žraločích akcí a soustředění. Kristýna se svým přátelským a veselým přístupem snaží stmelovat všechny členy klubu a pomáhat, kde se dá. Doufá, že s její pomocí bude klub nadále skvěle fungovat a rozvíjet se pro další příbramské generace.

tel.: +420 602 509 610
mail: sekretar@fbcpribram.cz

František Sedláček – prezident

František se k oddílu dostal skrze svého syna Tomáše, který je žralokem již od dětství.

tel.: +420 602 346 430
mail: prezident@fbcpribram.cz

Management


Jan Hradecký – manažer

V případě potřeby se na mě můžete obrátit s jakýmikoli dotazy týkajícími se fungování klubu nebo organizací jednotlivých činností. I v jiných dotazech vám jsem samozřejmě k dispozici.

tel.: +420 775 309 104
mail: manazer@fbcpribram.cz

Ema Davidová – šéftrenér mládeže a starších žákyň

Žraloci pro mě znamenají mnohé. Není to pro mne pouze práce či osobní zájem, ale už je to stálá součást mého života, za kterou jsem obrovsky vděčná. Momentálně trénuji naše mládežnické kategorie – děti – kterých je každým rokem víc a víc. Z čehož mám velkou radost a je to pro mne velké zadostiučinění. Výjimkou nejsou ani dívky, se kterými rozvíjím jejich potenciál a pomáhám jim v jejich dalším růstu. Práce trenérky mne rozvíjí v mnoha aspektech, a to jak v profesním, tak osobním. Každé dítě je originální jedinec, se kterým se musí individuálně pracovat a empaticky komunikovat, na čemž si zakládám.

tel.: +420 725 808 177
mail: ema.davidova@fbcpribram.cz

Trenéři


Michal Soukup – Trenér mužů

Už od malička jsem měl zálibu a to sice trénování kluků u nás na vesnici.  Byl to sice fotbal, ale jelikož jsem dostával rady od zkušených trenérů  na svých trénincích, snažil jsem se pak předávat ty samé věci klukům a musím říct, že to byla zábava a už tenkrát mě to hrozně bavilo. Tak nějak se to se mnou od té doby vezlo a teď jsem šéftrenérem v klubu, ve kterém jsem začínal od svých jedenácti let jako jediný a hrál jsem tenkrát proti klukům, kteří byli starší i o 10 -15 let. Trenéři viděli, že by ze mě něco mohlo být a tak se rozhodli otevřít novou kategorii a tím vznikla základní kostra i dnešních žraloků, kde nás velká spousta hráčů, co začínali první sezonu v jihočeské lize, kam jsme dojíždění i 3 hodiny na zápasy. Od té doby se hodně změnilo, zkusil jsem si několik zajímavých angažmá. Každé z nich mi něco dalo a věřím,  že teď když jsem se vrátil domů, to můžeme zúročit a vytěžit z toho maximum. Je to skvělá parta lidí, která chce florbal v Příbrami někam posunout, a jsme za to rádi. Věříme, že se budeme i nadále zlepšovat a vychovávat talenty, kteří budou mít tu stejnou možnost, jako jsem měl tehdy já.

tel.: +420 607 604 870
mail: info@fbcpribram.cz

Tomáš Čajan – Trenér Dorostenců

Dominik Černý – Trenér starších žáků

Florbal hraji již od svých osmi let a jako hráč jsem členem Žraloků už téměř deset let. Za tu dobu mi tento sport i náš klub ohromně přirostly k srdci. Časem jsem zjistil, že mě opravdu baví také práce s dětmi a že jim mohu zkušenosti, které jsem nabral, předávat, a tím z nich dělat nejenom lepší sportovce, ale, při správném přístupu, také lepší lidi. Trenérem jsem zatím jen poměrně krátce, ale snažím se si brát od svých zkušenějších kolegů jen to nejlepší a vykonávat tuto práci svědomitě a dle svého nejlepšího přesvědčení. Zakládám si na tom, aby děti sport především bavil, aby mezi nimi fungoval co nejlepší kolektiv, aby se naučily spolupráci a týmovosti a aby chtěly oni samy na sobě pracovat a posouvat se. Mými hlavními trenérskými rysy jsou klid, trpělivost a komunikace. Snažím se dětem předávat rady takovým způsobem, aby se nebály na cokoliv zeptat, neměly strach z chyby, myslely vlastní hlavou a hledaly originální řešení, a tím v nich rozvíjet jejich kreativitu a osobnost.

tel: +420 737551674
mail: zaci@fbcpribram.cz

Petra Adámková – Trenér přípravky

K florbalu jsem se dostala přes své děti a věnuji se trénování přípravky a mladších žáků. Práce trenérky, i přes svou náročnost, mi hodně dává, děti jsou pro mě inspirací. Velmi důležitý je pro mě individuální přístup a komunikace s každým žraločkem, protože každé dítě je originál.

tel:+420 777603374
mail: zaci@fbcpribram.cz

Jan Fencl – Trenér mladších žáků