Vedení klubu


Marek Roubíček – předseda

Marek je předsedou oddílu již od roku 2011. Pod jeho vedením se klub rozrostl z klubu o dvou týmech na oddíl s kompletní mužskou a částečně vytvořenou ženskou strukturou. Kromě vedení si v klubu vyzkoušel snad všechny role – hospodář, trenér, vedoucí a i jako současný obránce A-týmu má za sebou osmileté gólmanské zkušenosti. Marek je vizionář a srdcař a dává klubu maximum, své členy bere jako rodinu a věří, že se klubu podaří i nadále v rozvoji a prosadí se i na nadregionální úrovni.

tel.: +420 721 345 612
mail: predseda@fbcpribram.cz

Kristýna Lukešová – sekretář

Kristýna se k Žralokům dostala zcela náhodou v 16 letech poté, co se rozhodla vyměnit volejbal za florbal. Již od roku 2011 tedy působí v klubu jako hráčka našeho týmu žen. Během studia se zapojovala i do trénování mládeže. Od roku 2018 je sekretářem klubu. Kromě administrativních činností a komunikací s českou florbalovou unií se pravidelně zapojuje do přípravy žraločích akcí a soustředění. Kristýna se svým přátelským a veselým přístupem snaží stmelovat všechny členy klubu a pomáhat, kde se dá. Doufá, že s její pomocí bude klub nadále skvěle fungovat a rozvíjet se pro další příbramské generace.

tel.: +420 602 509 610
mail: sekretar@fbcpribram.cz

František Sedláček – prezident

František se k oddílu dostal skrze svého syna Tomáše, který je žralokem již od dětství.

tel.: +420 602 346 430
mail: prezident@fbcpribram.cz

Management


Stanislav Karas – manažer

Za FBC Příbram jsem začal hrát v 10 letech a od té doby se začal budovat můj vztah s tímto klubem. V 15ti letech jsem se rozhodl pro pomoc klubu formou trénování malých členů Žraloků. Kvůli studiu na vysoké škole jsem musel přerušit trénování florbalu, i přesto, že mě samotné trénování velmi naplňovalo. Minulý rok se mi „díky“ korona krizi jsem dostal příležitost začít pracovat jako sportovní manažer pro FBC Příbram. Tuto práci vykonávám až do dnes. V případě potřeby se na mě můžete obrátit s jakýmikoli dotazy týkajícími se fungování klubu nebo organizací jednotlivých činností. I v jiných dotazech vám jsem samozřejmě k dispozici.

tel.: +420 734 375 369
mail: manazer@fbcpribram.cz

Michal Soukup – šéftrenér

Už od malička jsem měl zálibu a to sice trénování kluků u nás na vesnici.  Byl to sice fotbal, ale jelikož jsem dostával rady od zkušených trenérů  na svých trénincích, snažil jsem se pak předávat ty samé věci klukům a musím říct, že to byla zábava a už tenkrát mě to hrozně bavilo. Tak nějak se to se mnou od té doby vezlo a teď jsem šéftrenérem v klubu, ve kterém jsem začínal od svých jedenácti let jako jediný a hrál jsem tenkrát proti klukům, kteří byli starší i o 10 -15 let. Trenéři viděli, že by ze mě něco mohlo být a tak se rozhodli otevřít novou kategorii a tím vznikla základní kostra i dnešních žraloků, kde nás velká spousta hráčů, co začínali první sezonu v jihočeské lize, kam jsme dojíždění i 3 hodiny na zápasy. Od té doby se hodně změnilo, zkusil jsem si několik zajímavých angažmá. Každé z nich mi něco dalo a věřím,  že teď když jsem se vrátil domů, to můžeme zúročit a vytěžit z toho maximum. Je to skvělá parta lidí, která chce florbal v Příbrami někam posunout, a jsme za to rádi. Věříme, že se budeme i nadále zlepšovat a vychovávat talenty, kteří budou mít tu stejnou možnost, jako jsem měl tehdy já.

tel.: +420 607 604 870
mail: info@fbcpribram.cz

Trenéři


Tomáš Čajan

Žraloci jsou pro mě druhá rodina v životě. Je mi strašnou ctí působit v tomto klubu. V klubu momentálně působím jako hráč v mužské kategorii a zároveň jako trenér v mládežnických kategoriích. Trénování pro mě známená mnoho věcí. Je to věc, která mě velíce baví a dává mi do života nové a nové zkušenosti jak pracovat s dětmi. Je to další nová věc v mém životě, která obohacuje můj nejoblíbenější sport. A jsem strašně moc rád, že se můžu ve florbalu posouvat jak hráčsky, tak i trenérsky. Moje hráčská kariéry začala v dorostu Žraloků, ve kterém byly začátky bohužel velmi těžké. Na začátku bylo pro mě velice těžké florbal hrát, jelikož nás bylo málo a většinu zápasu jsme prohrávali. Naštěstí se toto postupem času změnilo a jsem velice rád, že mě ten těžší začátek od florbalu neodradil a můžu si teď užívat florbal v tomto klubu, ve kterém se cítím skvěle a můžu sledovat, jak se klub zvětšuje a posouvá se postupně výše.

tel.: +420 725 981 985
mail: tomas.cajan@fbcpribram.cz

Ema Davidová

Žraloci pro mě znamenají mnohé. Není to pro mne pouze práce či osobní zájem, ale už je to stálá součást mého života, za kterou jsem obrovsky vděčná. Momentálně trénuji naše mládežnické kategorie – děti – kterých je každým rokem víc a víc. Z čehož mám velkou radost a je to pro mne velké zadostiučinění. Výjimkou nejsou ani dívky, se kterými rozvíjím jejich potenciál a pomáhám jim v jejich dalším růstu. Práce trenérky mne rozvíjí v mnoha aspektech, a to jak v profesním, tak osobním. Každé dítě je originální jedinec, se kterým se musí individuálně pracovat a empaticky komunikovat, na čemž si zakládám.

tel.: +420 725 808 177
mail: ema.davidova@fbcpribram.cz

Asistenti


Kryštof Urban

Asistent trenéra

Jan Krejsa

Asistent trenéra

Dominik Černý

Asistent Trenéra

Lukáš Hadač

Asistent trenéra.