Pohárová cesta končí

2. a 3. kolo Poháru Českého florbalu Áčko mužů opět doplněné hráči z juniorky porazilo ve druhém kole Poháru 1. FbK Tábor, tým, který hraje v Divizi, neuvěřitelných 8:4. Táborská obrana dlouho odolávala našemu tlaku, ale vše se zlomilo až ve třetí třetině, kdy jsme soupeřovi nasázeli 4 branky. Parádními zákroky se předvedl Petr Šimon a 4 branky zaznamenal kanonýr týmu Pavel Hudík.

Ve třetím kole jsme narazili na tým FBC Došwich Milevsko. Podařilo se nám otevřít skóre zápasu, bohužel jsme nedokázali odolat následnému tlaku soupeře a prohráváme 5:7. Hodnocení utkání s FBC Došwich Milevsko hrajícím trenérem našich mužů Michalem Soukupem:

„Začali jsme dobře. První třetina byla z naší strany odehrána podle představ a vedli jsme. Po přestávce jsme dostali kontaktní branku na 2:1, ale dokázali jsme hned odpovědět. Druhá třetina byla z naší strany odehrána nezkušeně a zmateně. Soupeř na nás trochu zatlačil a nedokázali jsme si s tím poradit. Bohužel jsme udělali pár zbytečných faulů, které soupeře dostali na koně. Třetí třetina byla už jen hop nebo trop. Soupeře jsme tentokrát dokázali zmáčknout, ale dalším faulem a následným gólem jsme se vzdálili vítězství. Soupeři blahopřejeme. Turnaj nám ukázal silné, ale i slabé stránky, na kterých budeme muset ještě zapracovat před startem sezóny. Hráčům děkuji za odvedenou práci to i juniorům, kteří nás skvěle doplnili.“

Více fotografií ze zápasu naleznete v naší galerii v albu 2. kola a 3. kola