Rozhovor s manažerem Stanislavem Karasem

Minulou sezónu jsi sbíral zkušenosti v dresu Českých Budějovic. Jak jsi si toto hostování užil a jak se ti dařilo?

Hostování jsem si užil moc, získal jsem nové zkušenosti, poznal nové spoluhráče, z nichž se většina stala mými přáteli. Co se týká osobních statistik, nebyl můj výsledek až tak špatný, ale z hlediska týmových cílů se jednalo o veliký neúspěch, který vyvrcholil sestupem.

Chceš si do budoucna vyzkoušet nějakou vyšší soutěž opět za jiný klub?

Nyní jsem rád, že můžu hrát zase “doma” s kluky, které znám už od dob, kdy jsem začínal s florbalem. Jestli bych si chtěl vyzkoušet nějakou vyšší soutěž? Doufám, že si ji všichni společně vyzkoušíme u nás v Příbrami.

Tvá role v našem klubu není jen hráč áčka mužů, ale i sportovní manažer. Mohl by jsi nám více říct o tvé funkci?

O pozici jsem se dozvěděl na začátku léta a hned jsem věděl, že by tahle práce mohla být zajímavá, zároveň jsem se chtěl opět po roční pauze zapojit do fungování klubu. Náplň mojí práce je v současné době vše co se týká organizování událostí, plnění sezónních úkolů, které jsou zadané od vedení a celkové dohlížení na fungování klubu.

Můžeš nám prozradit nějaké plány, které se chystají?

Tuto sezónu bychom poprvé rádi zavedli školní kroužky pro 1. a 2. třídy, abychom příští rok mohli naše kategorie doplnit o nejmladší složku elévy. Pro budoucí fungování klubu je velmi důležité, abychom vytvořili kompletní věkovou strukturu.“

Publikováno v Klub