Domácí turnaj se žákům vydařil

V sobotu 3.10. odehráli svůj první turnaj, navíc v domácím prostředí mladší žáci.

První zápas čekal naše mladší žáky s FbC Red Dragons Hořovice. I přes to, že měl soupeř značnou výškovou převahu se naši svěřenci nevzdali a bojovali až do konce. Během zápasu si vytvořili mnoho šancí na zakončení, ale bohužel nám štěstí nepřálo a soupeř následně potrestal naši špatnou produktivitu.

Po prvním utkání jsme provedli několik změn v sestavě, načerpali síly a s novou energií jsme vstoupili do dalšího zápasu. Ve druhém zápase jsme změřili síly s týmem z Černošic. Od první minuty byla hra mladších žáků mnohem aktivnější, než v předešlém utkání. I proto skončil tento duel remízou. I když k vyrovnání chybělo pouze pár minut a tento zápas bychom jistě ukončili vítězstvím. I remíza je, ale krásný výsledek.

Ve třetím zápase jsme se utkali s týmem Sokol Rudná. I tento zápas byl velmi vyrovnaný, ale našim nejmladším hráčům pomalu začínaly docházet síly a tudíž jsme utkání opět nedovedli do vítězného konce. Zápas skončil remízou. Do posledního zápasu vstupovali mladší žáci s vědomím, že hrají o třetí místo na turnaji. V případě výhry bychom se všichni radovali z bronzové medaile. Diváci mohli opět vidět napínavý souboj obou celků. Náš tým odehrál krásný zápas, velmi se snažil, ale bohužel třetí místo si domů odváží soupeř z Kladna. Zápas jsme bohužel opět remizovali. Smůla ve vítězném zakončení se nás držela zuby nehty.

Každopádně bychom rádi pochválili všechny naše hráče, kteří se turnaje zúčastnili. Všichni předvedli nadstandartní výkony. Největší pochvalu si zaslouží Theodor Ellis Levanti, který nastřílel mnoho krásných branek a Radek Strejc, který začal hrát za Žraloky na začátku této sezóny. Nutno dodat, že se s debutem za náš žraločí klub popral na výbornou. Děkujeme také fanouškům za vytvoření úžasné atmosféry.

„Do dalšího zápasu natrénujeme chyby, které jsme dělali a věřím, že z následujícího turnaje si odvezeme první místo.“ podotýká trenérka Lucie Čajanová.

Výsledky zápasů

vs FbC Red Dragons Hořovice 5:0
vs SK Alien Nation Černošice 1:1
vs Sokol Rudná Black 4:4
vs Kanonýři Kladno černí 5:5

Celému turnaji přihlížela i kamera televize Fonka. Na reportáž z turnaje se můžete podívat v přiloženém videu v čase 16:55.