První turnaje mladších žáků v říjnu

Mladší žáci:

Mladší žáci jsou naší nejmladší soutěžní kategorií. V současné době se dětem v soutěžních zápasech nedaří, ale jsme rádi, že celkový počet dětí stále roste. Trénování našich nejmladších Žralůčků vede trenérka Ema Davidová, které bychom chtěli touto formou za odvedenou práci velmi poděkovat. Na Emu od všech rodičů slyšíme pouze chválu.
Pro zájemce, kteří by chtěli své děti do florbalu přihlásit, je to tedy zpráva, že se o Vaše děti postará opravdová odbornice.

Další zápasy odehrají naši Žralůčci v domovské atmosféře v SH Příbram:

7.11. FBC Příbram : FBC Rakovník – 9:00

7.11. FBC Příbram : SK Alien Nation Černošice – 11:00

7.11. FBC Příbram : Floor Maniacs Mělník – 13:00

7.11. FBC Příbram : Panthers Praha 2011 – 15:00

Komentář k dosavadním výkonům od hlavní trenérky Emy Davidové:

„Během uplynulého měsíce odehráli mladší žáci své první dva turnaje této sezóny. Nutno podotknout, že pro většinu našich skvělých malých žraloků to byly turnaje zcela premiérové. Ač se nám výsledkově nedařilo, jak by si každý z nás asi představoval, týmový výkon se zápas od zápasu zlepšoval a máme z toho velkou a upřímnou radost. Všichni hráči každý zápas statečně a srdnatě bojovali s mnohdy staršími a zkušenějšímu hráči. Věřím, že se nám na příštím turnaji, konkrétně 7. 11. na domácí půdě, ve Sportovní hale Příbram, podaří náš výkon opět zvednout a zlepšit. Proto nás, prosím, přijďte podpořit. Závěrem bych chtěla poděkovat všem hráčkám a hráčům za píli, bojovnost a chuť na sobě pracovat, a také jejich skvělým rodičům za přetrvávající podporu!“

Naši nejmladší členové určitě ocení vaši případnou podporu.