Start v nových dresech na domácí půdě

Áčko mužů odehrálo v neděli 27. 9. 2020 svá první utkání sezóny. Na úvod je čekalo městské derby proti Palermu Příbram a následně poměřili síly s týmem FBK VŠSK PaedF UK Praha.

Palermo Příbram – 3:1

Do zápasu s Palermem muži nastoupili v dobrém rozpoložení. První třetinu zvládli skvěle. Pomohla jim i přesilová hra. Skóre otevřel v sedmé minutě Jakub Dvořák po krásné nahrávce Martina Petříka. Ve vlastním oslabení pak skóroval Marek Roubíček, kdy se mu podařilo uvolnit a najít skulinku nad ramenem gólmana. O necelé čtyři minuty později se balónku při dorážce ujal hrající trenér a posila mužského kádru Michal Soukup a nekompromisně zvýšil na 3:0. Ve 26. minutě soupeř využil chyby v naší obraně a skóroval. Závěr zápasu jsme měli již pod kontrolou a Palermo jsme do ničeho velkého nepustili. Vítězíme 3:1.

Po třetinách: 1:0; 2:0; 0:1 KB: Roubíček 1+1; Dvořák 1+0; Soukup 1+0; Urban 0+1; Petřík 0+1

FBK VŠSK PaedF UK Praha – 6:4

Druhý zápas byl podobný tomu prvnímu, ačkoliv tomu skóre moc neodpovídá. První třetina, kdy jsme soupeřovi nastříleli čtyři rychlé góly, byla jasně v naší režii. Hru jsme kontrolovali i nadále, ale otevírali jsme okénka, ze kterých soupeř postupně snižoval a to pouze z brejků nebo nahazovaných balonů. Výsledek utkání nebyl jistý až do samotného závěru zápasu. O našem vítězství rozhodl až Martin Petřík, který tři sekundy před koncem zvyšoval do odkryté branky. Vítězíme 6:4.

Po třetinách: 4:0; 0:2; 2:2 KB: Petřík 3+0; Soukup 0+3; Dvořák 2+0; Karas 0+2; Urban 1+0