Výborné říjnové výkony starších žáků

Starší žáci:

Do tohoto víkendu taktéž neporažená kategorie, která ovládla dva předešlé turnaje bez ztráty bodu. Tento víkend měli naši starší žáci turnaj opět skvěle rozehraný. Po dvou výhrách, ale přišly dvě porážky. Vinou je především celková náročnost obou utkání a krátký čas na odpočinek. Naši starší žáci jezdí na turnaje v průměru v 7 lidech a musí odehrát 4 utkání během dne. Je tedy téměř 100% jistota, že hráčům a hráčkám, i přes výbornou předváděnou hru, v průběhu turnaje dojdou síly. Do této věkové kategorie v současné době aktivně nabíráme. Jedná se o děti ve věku od 6. do 9. třídy ZŠ.

Krásné florbalové období zažívá nejproduktivnější Žralok napříč kategoriemi Jan Fiala, který s 23 body za 15 gólů a 8 asistencí, figuruje na děleném 3. místě v produktivitě celé soutěže – to znamená z více než 300. aktivních hráčů.

Další zápasy odehrají starší žáci v SH Hořovice:

13.11. FBC Příbram : Panthers Praha B

13.11. FBC Příbram : TJ Sokol Královské Vinohrady

13.11. FBC Příbram : FBC Red Dragons Hořovice

Komentář hlavního trenéra Tomáše Čajana:

„Starší žáci se mohli po necelém roce opět vrátit na florbalové hřiště a je vidět, jak jim tento sport chyběl. Jsem spokojený, v jakém počtu jsme se po nucené pauze opět mohli začít plnohodnotně scházet na trénincích. Je radost vidět, že všichni můžeme opět dělat sport, který nás všechny baví. Momentálně máme za sebou už 3 turnaje a s předvedenou hrou můžeme být spokojení. A s výsledky rovněž.  První dva turnaje jsme nepoznali, jaké je to prohrát zápas. Takový vstup do sezóny si nikdo z nás nepředstavoval a byli jsme velice překvapení, jak se nám daří stabilně podávat výborné výkony. Poslední turnaj již bohužel nedopadl na výbornou a museli jsme se smířit se dvěma porážkami. Z turnaje jsme, i přesto všichni odjížděli s pocitem, že jsme nechali na hřišti všechno a nemáme se, za co stydět. Všichni věříme, že budeme moci odehrát celou sezónu bez přerušení. Zároveň se budeme dál snažit, dělat našemu klubu dobré jméno. Velké díky patří všem rodičům, kteří nás při zápasech podporují – bez jejich podpory bychom 100% podobných výborných výkonů nedosahovali.“